TÜRKİYE DERİ KONFEKSİYONCULARI DERNEĞİ

Türkçe English

Fotoğraf Galerisi

Adnan Menderes Üniversitesi Aydın Meslek Yüksekokulu Moda Tasarım ve Giyim Teknolojsi Bölümünde düzenlediğimiz Workshop

20 Kasım 2017 Çarşamba günü dernek başkanımız Sayın Musa EVİN, Adnan Menderes Üniversitesi Aydın Meslek Yüksekokulu Moda Tasarımı ve Giyim Üretim Teknolojileri Bölümü’nde okuyan öğrencilerin deriyi tanıması için düzenlediğimiz workshop’ta deri hakkında bilgiler aktarmıştır. Moda tasarım bölümünde okuyan yetenekli öğrencilerimize workshop’a gösterdikleri ilgi için ve onların en iyi şekilde yetişmesi için ellerinden geleni yapan değerli hocalarımız Bölüm Başkanı Sayın Şükrü ÖMÜR'e ve diğer tüm hocalarımıza misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyoruz

KOSGEB Destekleri Bilgilendirme Toplantımız

KOSGEB’in KOBİ Gelişim Destek Programı ve diğer KOSGEB desteklerinin anlatıldığı bilgilendirme toplantımız bugün dernek merkezimizde gerçekleştirildi. Toplantımıza katılan tüm Üyelerimize teşekkür ederiz.

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürünü Ziyaretimiz19.07.2017

Derneğimizin Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Musa EVİN, Saraciye Sanayicileri Derneği Başkanı Sayın Cemal AYDIN SSD Y.K. Üyesi Sayın Osman AKVARDAR, İstanbul Ticaret Odası Meclis Üyesi Sayın Ender YAZICIOĞLU ile 19 Temmuz 2017 Çarşamba günü İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Ömer Faruk YELKENCİ ve Müdür Yardımcısı Serkan GÜR'ü ziyaret etmişler ve İDMİB Zeytinburnu Meslek Lisemizin Tematik Lise olması için söz almışlardır.

Başa Dön