TDKD (Türkiye Deri Konfeksiyoncuları Derneği) Yönetim Kurulu kararı ile Başkan seçilen Cengiz SARIGÜL’ü kutluyoruz. Görevi devreden Fatih DURSUN’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, yeni dönemde Cengiz SARIGÜL’e başarılar diliyoruz.
![](https://tdkd.org.tr/wp-content/uploads/2024/04/tdkd-baskan-1.jpeg)
TDKD (Türkiye Deri Konfeksiyoncuları Derneği) Yönetim Kurulu kararı ile Başkan seçilen Cengiz SARIGÜL’ü kutluyoruz. Görevi devreden Fatih DURSUN’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, yeni dönemde Cengiz SARIGÜL’e başarılar diliyoruz.